Fikriye – Hasan K.

Nereden başlayacağımı bilemiyorum Zehra hanım bir doktordan öte, maddi manevi yanınızda olan bir dost gibi, 7 yıllık evliliğimizin son 4,5 senesini çocuk özlemiyle geçirdik. Farklı hastaneler farklı doktorlar bir sürü tedavi denedik hep bir problem çıktı ta ki Zehra Hocamızla tanışana kadar. Bilgi ve tecrübesiyle başarılı bir tüp bebek tedavisi gerçekleşti ilk denemede mutluluk şuanda…

Zeynep – Kemal A.

Eşimle evlendiğimizde ben 22 eşim 24 yaşındaydı ikimizde çocuk için erken olduğunu düşündüğümüzden 2 yıla yakın korunduk, sonra bizde çocuk sahibi olmak istediğimizde her ne kadar denesek de sonuç alamdık doktora gittiğimde her şey normal olduğunu söyledi, her ihtimale karşın eşim de sperm testi dahil bir sürü test yaptı çok şükür bir sorunu yoktu, bir…

Hamiyet – Aydın S. Almanya

Türkiye’den bir arkadaşımız burada tedavi olmamızı tavsiye etti. Sonra Dr.Zehra Onar Şekerciye tedavi olan başka hastaların değerlendirmelerini okuduk sayfasından, ve onunla konuşup araştırmalarımızı yaptıktan sonra gelmeye karar verdik. Başka merkezde 3 sene boyunca tedavi olduk ama başarılı bir sonuç alamadık. Kolan British tüp bebek merkezi, Kıbrıs’ta tedavi olunacak en iyi yerlerden biridir, Bizim yaşadığımız ülkeye…

Meral – Hasan K.

Kolan British ivf Center ile deneyimimiz çok güzeldi. Hastane ve ekip mükemmel tedavimiz çok iyi geçti. Çocuk isteyen çiftlere bu hastaneyi kesinlikle tavsiye ederiz. Tekrar teşekkür ederiz, kendimizi evimizde gibi hissettik. Meral – Hasan K.

Emel – Hüseyin Ç.

Biraz karamsar olarak başladığımız bu maceraya Doktor zehra hanımın ilgi ve tecrübesi sayesinde maceramıza devam ettik. Doktorumuzla birlikte yaşım gereği donasyona karar verdik. Şimdi 4 aylık hamileyim bebeğimin her kalp atışını duyduğumda tarifi olmayan bir heyecanla bebeğimi kucağıma alacağım günü bekliyorum, bu güzel armağan için size ne kadar teşekkür etsem azdır.

Bahar – Ali U. İsveç

Kolan British ivf Center Doktor ve Ekibi İlk görüşmeden itibaren bize karşı çok samimi ve ilgiliydiler. İlk günden doğru kararı verdiğimizi anlamıştık ve Allah’a şükür buraya yönlendirildik. Doktora ve bütün ekibe tekrar teşekkür ederiz.

Meltem – Çetin A.

5 yıl yaşadığımız zorlu sürecin sonunda dr zehra hanımın bilgi ve tecrübesi sayesinde, bizde evlat sevgisini tattık. Şunu her zaman savunmuşumdur, bir şey yaptığınızda çevrenizden aldığınız destek sizi her zaman motive eder. Doktor hanım ve ekibinin bize karşı yaklaşımları ve pozitif enerjileri sayesinde kendimizi her zaman güvende hissettik, iyiyi ki sizi tanımışız.

Hanife – Mehmet T.

Sevgili doktor Zehra hanım, sizin desteğinizle yaşadığımız bu mucize için size ne kadar teşekkür etsek azdır, bilgi ve tecrübeniz sayesinde bebişlerime kavuştum. Size ve güler yüzlü ekibinize sonsuz teşekkürler 😊

Avni – Sevim Y.

Yaklaşık 3 yıldır uğraştığımız tedavi sürecimize, doktor zehra hanımla tanışarak amacımıza ulaştık. Bugün bebeğimizin kalp atışını duyduk, Allah bu duyguyu isteyen herkese nasip etsin. Öncelikle allahıma şükürler olsun ki bu duyguyu tatmamızı nasip etti, buradan doktor zehra hanım ve ekibine destek ve güler yüzlerini bizden eksik etmedikleri için çok teşekkür ederiz.

A.S.

I can’t express how wonderful this team is, there is not enough words for it. First of all, you are not a number but a human for this pair, from the moment you start the communication to the end, they are always there for you. The thing that made me so happy was the full… read more

Fatma C. – Hikmet C.

Merhabalar Zehra hanım, mutluluğumu nasıl tarif edeceğimi inanın bilemiyorum. Birçok deneme,benim düşük over rezervim,eşiminde iyi olmayan sperm değerleri,yaşımız ve kaybolan ümidimiz. Sizin sabrınız,azminiz,uyguladığınız ön tedaviler sonrasında oluşturduğumuz havuzumuz, rahim dinlendirme,ardından transfer derken sabırsız bekleyişimiz başlamıştı ki bugün güzel haberi aldık ve sizinle paylaşmak istedik.. Önce Allah’a sonra size güvendik,emeğinize,güzel yüreğinize sağlık.

Meral/Salih Ç. Almanya

Merhaba Zehra hanım, öncelikle size ve ekibinize sonsuz teşekkür etmek istiyorum,geçirdiğim zorlu süreçlerden,denemelerimden sonra güzel haberi sizinle paylaşıyor olmak inanılmaz bir duygu. Şuan o kadar sevinçliyim ki iyi ki sizinle tanışma fırsatım olmuş. Tedavi boyunca desteklerinizi esirgemediğiniz için,güleryüzünüz,sabrınız,ilginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim. Dileyen herkesin umuduna dokunmanız dileğiyle,sevgiyle kalın.

Hanife – Ümit Ç.

Güzel yürekli ilgili doktorum Zehra hanım sayesinde çok güzel bir evlat sahibi oldum yıllardır özlemle beklediğim bebeğime kavuşturduğu için beni, kendisine ve  ekinde çalışan  herkese teşekkürü bir borç bilirim. 

Pınar – Kemal A.

Sizinle ilk iletişime geçtiğim günden itibaren, güler yüzlüğünüz, ilgi alakanız ve tecrübeniz sayesinde şu an 10 haftalık gebeyim size ve ilgili ekibinize çook teşekkür ederim. Umarım bizim gibi bir çok insana umut olursunuz, Sonsuz teşekkürler : )

Melda – Selim K.

Merhaba sevgili Dr. Zehra hanım ve ekibi, yıllardır hasret çektiğimiz, çok çaba sarf ettiğimiz tavsiye üzerine gittiğimiz farklı merkezlerde de sonuç alamadık taki sizinle tanışana kadar. Sizin ve ekibiniz sayesinde, şimdi büyük bir heyecanla prenslerimi bekliyorum. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sonsuz sevgilerle,